CreepypastyČlánky

Držitel života

Předmět 11. z 538

Držitel života

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel života“. Recepční se pokusí skrýt svůj povzdech a vy se budete muset zeptat znovu. Následně vás odvede do operačního sálu, který vypadá stejně jako každý jiný, který jste mohli během svého života vidět. Recepční vám podá skalpel a nechá vás v oné místnosti samotné přičemž za sebou zamkne dveře sálu.

Budete muset čekat skoro celou hodinu. Pak se dveře otevřou a několik lidí vejde dovnitř, včetně těhotné ženy. Ta žena si pak lehne na operační stůl a zbytek lidí, kteří budou připomínat doktory, připraví vše co je potřeba k porodu. Během toho co budou vše připravovat se budete moct zeptat oné ženy na jednu otázku. Zeptejte se: „Jak se mohou znovu spojit?“ Nic víc, jinak vás všichni ti doktoři započnou stahovat z kůže a potupně vás rozřežou. A to vše byste zažili plně při vědomí!

Pokud jste se zeptali na tu správnou otázku,

tak ta žena začne křičet. Dítě se již brzy narodí. Budete muset počkat až to vše skončí a jeden z doktorů vám ono dítě podá. To bude sice hýbat ústy, ale nebude z nich vycházet žádný zvuk. Okamžitě poté co přestane „mluvit“ a usměje se ho budete muset hodit na zem a vrazit mu skalpel do hlavy, jinak vám prorazí hrudní koš a vyrve vám srdce z těla nadlidskou silou.

Pokud jste to dítě hodili na zem včas, tak vám odpoví na otázku, na kterou jste se zeptali již dříve, přestože má nyní skalpel v hlavě. Bude hovořit démonickým hlasem, ze kterého možná začnete šílet. Během toho co bude mluvit se ostatní lidé v místnosti beze stopy vypaří. Až dohovoří, tak prostě zemře a dveře sálu se odemknou. Nyní můžete v klidu odejít. Tedy pokud jste se z toho hlasu nezbláznili.

To mrtvé dítě je Předmět 11. z 538. Dokážete odolat touze vyndat ten skalpel?

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Udělali jsme chybu

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!