CreepypastyČlánky

Projekt: Creepypasta – Sbírka Kapitol

Projekt: Creepypasta – Sbírka Kapitol

Všechny kapitoly na jednom místě. Sbírka kapitol je tu udělána proto, abyste se mohli vrátit do jakékoliv z nich a prožít dobrodružství našeho protagonisty znovu! Pomozte mu v boji proti Tvůrci a zákeřné Korporaci. Tento příběh se odehrává po příběhu Nástup Temnoty. Abyste pochopili veškeré odkazy v příběhu a události předcházející, doporučuji přečíst si Nástup Temnoty

Kapitola 1 – Nález
Kapitola 2 – Dvě tváře
Kapitola 3 – Nepřítel
Kapitola 4 – Nikomu nevěř
Kapitola 5 – Pátrání
Kapitola 6 – Konec?
Kapitola 7 – Nepřítel mého přítele
Kapitola 8 – Odplata
Kapitola 9 – Finále

Vzpomínky

Ještě si pamatuji den, kdy jsem tento příběh začal psát na Wattpadu. Vlastně, toto dílo mě dostalo sem na Darktown! Jedné z autorek se můj příběh opravdu zalíbil a nabídla mi práci zde, v úžasném kolektivu dalších autorů, kteří měli stejný koníček jako já. Psaní. Možná, že tato slova vůbec nečtete a radši se vracíte do kapitol, ale já si tu s dovolením rád zavzpomínám. Přece jen, je to můj příspěvek, ne? XD

Musím ale uznat, že jsem u tohoto svého díla měl asi nejvíce tvůrčích bloků ve svém dosavadním životě. Nechtěl jsem, aby byl příběh plný něčeho známého, něčeho okopírovaného. A tak vznikly technicky upravené postavy z Creepypast, které tu vystupují jako jedni ze záporáků. Snažil jsem se, aby tyto bytosti vypadaly popisem tak, že by mohly, s ohledem na naše technologie, být mezi námi, což myslím, že se mi povedlo.

jediným problémem byli hrdinové, které jsem musel udělat ze svých přátel, i když s tím někteří nechtěli souhlasit. Nakonec jsem je ale přesvědčil a oni mi dovolili použít je jako hrdiny. Občas jsem jim musel zaplatit ten oběd nebo jim pomoct s domácími úkoly, ale když se na to podívám zpátky, myslím si, že to za to stálo! Ale příště si radši ty postavy zkusím vymyslet sám, i když to pro mě bude velice problematická činnost.

Inu, děkuji vám za vaši pozornost a nezapomeňte se podívat i na další příběhy!

Žijte dlouho!

Ať žijí Creepypasty!!!

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!