CreepypastyČlánky

Cheerilee’s Garden | pt. 9/14 | MLP Creepypasta

Cheerilee’s garden

Cheerilee se posadila na své místečko, kde dělala nápovědu, už potřetí tuhle noc. Zakručelo jí v žaludku a měla trochu sucho v krku. Bylo by fajn, kdyby tu měla třeba vodu a popcorn, ale teď na něco takového nebyl čas.

S povzdechem obrátila pozornost k jevišti a nechala svou mysl bloudit v rytmu příběhu.

„NE! Mé rozhodnutí je u konce. Budete muset jít,“ zařval král na sira Altruia, který se na něj znepokojeně podíval.

„Ale můj králi, královská stráž by měla-“

„Chránit. S rostoucím napětí na východě už nemáme žádné další muže. Ty to víš, Altriusi. Věřím ve tvé schopnosti. Ty mě nezklameš tak, jako ostatní, ale kdyby ano… budu tuhle stupidní výzvu muset přijmout sám,“ povzdechl si král, tíha celé situace ho tížila na ramenou.

Altrius, který viděl, jak králi uvízly problémy ve výrazu, zůstal zticha a kývnul. Bez dalšího slova se rytíř otočil čelem vzad a zamířil pryč. K Reginaldově části pódia.

Dvě klisničky hrály svou roli velmi dobře a bylo pro ně jednoduché zapomenout, že to celé jenom hrají. Apple Bloom ukázala svou oddanost ke svým textům, znala je skvěle nazpaměť a navíc se mohla ještě soustředit na plno dalších věcí okolo.

Sweetie Belle byla o něco méně pilná, ale způsob, kterým to přednášela, z ní dělal rozeného herce. I když by asi byl zpěv pro ni samotnou lepší.

Hra zapadla do starých kolejí, sir Altrius se stal třetím, kdo se pokusil Reginalda chytit.

Sweetie Belle zamířila, jako všichni před ní, na místo, kde by měl být Reginald. Ale nešla k hoře, ve které zmizela Scootaloo, ani k domu, kde se ztratily Diamond Tiarra a Silver Spoon. Rozhodně kráčela k lesu na konci pódia, nu, teda ke skupině kartonových stromů, které měly tvořit dojem lesa.

Rychle tam došla, světla už tam svítila a osvěcovala tak ponyho, který na Altriuse čekal. Obecenstvu bylo jasné, že jde o Reginalda, ale překvapující bylo to, že visel za zadní nohy nad zemí.

Rytíř se opatrně přiblížil a Reginald se musel otočit, aby viděl, kdo tu je.

„Fajn, fajn… tak to vypadá, že alespoň někdo má dneska štěstí. Králův rytíř přijde za zločincem v jeho nejlepší chvíli… To musí být vzrušující,“ řekl kysele a trhnul sebou.

Altrius chvíli nic neříkal, a až po chvíli se ozval. „Bolí to?“

Zločinec se zachechtal a zakroutil hlavou, z jeho hlasu přímo odkapával sarkasmus. „Ahahah, ne, ve skutečnosti je to hodně pohodlné!“

„Dostanu tě ven,“ řekl na to Altrius a udělal k němu krok, „ale bude stačit jedinej divnej pohyb a-“

Nestihl ani dokončit větu, když ho něco chytlo za zadní nohy a najednou byl svět vzhůru nohama. Takže než rytíři došlo, co se vlastně stalo, už visel vzhůru nohama nad zemí.

I když vlastně visel ze stropu, dodávalo to spíš dojem, že visí ze stromu. Což byl úmysl.

„Hej! Pusť mě dolů!“

Reginald se maniacky zasmál a rozevřel reálně vypadající provazy na jeho nohou, které popravdě byly falešné.

Přešel k chycenému rytíři a škodolibě do něj šťouchnul tak, aby se začal houpat. „Ah, drahý sir Altrius, no není to on?

Nikdo, s kým by bylo radno si zahrávat. Myslel jsem, že budeš dost dobrý na to, aby ses mnou nenechal chytit, ale asi jsem se mýlil… Kdo by řekl, že tě tvá věhlasná laskavost dostane do takovéhle pozice?“ zasmál se znova a ještě jednou do něj šťouchnul, aby se nadále houpal.

„Pokud víš, co je pro tebe dobré, Reginalde, půjdeš se mnou. Král tě už má dost a jeho další rozhodnutí by se ti vážně líbit nemuselo,“ snažil si Altrius zachovat důstojnost, zatímco visel vzhůru nohama.

„Stejnou pohádku jsem slyšel už dvakrát a… hele, unavuje mě.

Takže jestli ti to nebude vadit, sbohem, a řekni za mě ahoj monstrům podsvětí,“ zasmál se Reginald, zatáhl za páku a otevřely se padací dveře. Přímo nad visícím Altriusem, kterého další páka pustila dolů…

Sweetie Belle viděla, jak se k ní přibližuje podlaha, a obejmula ji panika. Neměla tam ležet matra-

S žuchnutím dopadla na zem a chvíli tam jen ležela, neschopná přemýšlet.

————————–

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl

Následující: Scarlet Harvest

Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Cheerilee’s Garden

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!