CreepypastyČlánky

Cheerliee’s Garden | pt. 14/14 | MLP Creepypasta

Cheerilee’s garden

Uplynulo několik týdnů a stalo se hodně věcí.

Hodně poníků se to pokoušelo vyšetřit, ale oheň a následná voda zničila vše, co by zanechávalo nějaké důkazy.

Vždycky, když se na něco takového zeptali Cheerilee, vypadala zmateně a se zlomeným srdcem, prý uklízela něco na druhé straně divadla, když začalo hořet.
Možná požár způsobila nějaká ledabylost? Zanedbání? To nikdo nevěděl. Skoro nikdo.

Vyšetřovalo se celý týden, a na místě divadla se stále dají najít kusy a zbytky.

O víkendu toho týdne havárie se konal pohřební průvod za všechny, kdo ten večer zemřeli v náruči plamenů. Alespoň to si všichni mysleli. Ale nikdo nepohřbíval těla, která se nikdy nenašla.

Všichni brečeli, včetně Cheerilee, kterou radost z toho, že je její námaha u konce a že dosáhla toho, co chtěla, dohnala k slzám. Hodně poníků k ní chodilo s konejšivými slovy

„To je v pořádku.“

„Není to tvoje chyba.“

„Všechno se vysvětlí.“

Cheerilee si musela dávat pozor, aby na něco takového neodpověděla špatně, takže se těšila na okamžik, až se to přestane řešit úplně.

A takhle plynuly dva týdny.

Cheerilee vrčela a sem tam zaúpěla, potila se na přímé sluneční záři, a tušila, že bude ráno celá rozbolavělá, ale bylo jí to jedno. Konečně měla hotovo.

Udělala dva kroky zpátky, aby se podívala na svou práci. Na to, v jakém perfektním a nádherném stavu byla teďka její zahrada. Usmála se a složila slavnostní slib, zapřísahala se.

„Já, Cheerilee, už nikdy nenechám svou zahradu přerůst plevelem. Nikdy víc.“

————————–

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl

Následující: Scarlet Harvest

Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Cheerilee’s Garden

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!